سامانه جامع سلام کشاورز
پورتال سلام کشاورز چه امکاناتی را فراهم می کند؟

پورتال جامع سلام کشاورز شامل 5 بخش اساسی و عمده می باشد. این بخش ها عبارتند از:

 • فروشگاه سلام کشاورز:
 • عرضه نهاده های کشاورزی شامل بذر، کود و سم و همچنین ادوات کشاورزی

  این فروشگاه امکانات کاملی جهت خرید نهاده ها و ادوات کشاورزی را برای علاقمندان فراهم می آورد. تا کنون پیشرفت پروژه 90 درصد اعلام شده است. با دنیال کردن صفحه سلام کشاورز در اینستاگرام نه تنها روزانه به اطلاعات آموزشی و رایگان معتبر دسترسی پیدا خواهید کرد بلکه از آخرین وضعیت بخش های مختلف فروشگاه سلام کشاورز نیز باخبر خواهید شد.

  درصد پیشرفت:%90
 • کتابخانه سلام کشاورز:
  منبعی معتبر و علمی شامل هزاران مقاله ترجمه شده و ساختیافته جهت مقاصد علمی و عملی

  محتوای کتابخانه سلام کشاورز توسط کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های دنیا گردآوری شده است. تمامی مطالب قابل استناد و به طور ساختیافته ای دسته بندی شده اند. به جرات می توان این بخش از پورتال جامع سلام کشاورز، یک پایگاه علمی-تخصصی کشاورزی ایرانی نامید که علاقمندان و فعالان حوزه به طور رایگان می توانند به هزاران مقاله علمی و به روز دسترسی داشته باشند. کتابخانه سلام کشاورز در حال حاضر به طور کامل راه اندازی شده و در دسترس عموم می باشد.

  درصد پیشرفت:%100
 • ویکی سلام کشاورز:
  دایره المعارف کشاورزی که محصولات زراعی و باغی تمام استان های کشور به همراه نیازهای کودی و سمی آن ها را بیان می دارد

  مفتخریم که ویکی سلام کشاورز را یکی از کاملترین اپلیکیشن های اطلس موجود در حیطه کشاورزی و باغداری بنامیم. با بهره گیری از این اپ به مجموعه ای کامل از محصولات بومی هر استان به همراه سموم و تغذیه گیاهی آن ها دسترسی خواهید داشت. ویکی سلام کشاورز به طور کامل راه اندازی شده و در دسترس عموم می باشد.

  درصد پیشرفت:%100
 • مشاوره سلام کشاورز:
  امکان برقراری ارتباط مستقیم کشاورزان، باغداران و گلخانه داران با متخصصان و کارشناسان مرتبط جهت مشاوره و هدایت

  یکی دیگر از قسمت های مهم پورتال جامع سلام کشاورز، مشاوره سلام کشاورز می باشد که در حال حاضر 60 درصد کار پیش رفته است. از جمله امکاناتی که میتوان به آن اشاره نمود، برقراری ارتباط مستقیم کارشناسان مجرب با کشاورزان، باغداران و گلخانه داران می باشد. در حال حاضر این امکان وجود دارد که از طریق صفحه رسمی پورتال سلام کشاورز در اینستاگرام به نشانی salamkeshavarzco@ نه تنها از مطالب روزانه کارشناسان ما در زمینه های متنوع بهره مند گردید بلکه به راحتی سوالاتتان را پرسیده و کارشناسان ما در همانجا پاسخگوی شما باشند. کارشناسان ما با حضور فعال در فضای مجازی پاسخگوی سوالات شما می باشند.

  درصد پیشرفت:%60
 • مترجم سلام کشاورز:
  امکان ترجمه غیررسمی متون تخصصی در 9 دسته از موضوعات دانشگاهی ویژه دانشجویان، اساتید و پژوهشگران

  استقبال بی نظیر از پرتال جامع سلام کشاورز، ما را بر آن داشت تا گامهایمان را فراتر گذاشته و سهم بیشتری در یاری رسانی به فعالان حوزه آکادمیک ایفا نمائیم. بنابراین در کنار کتابخانه سلام کشاورز که دربردارنده بیش از پانصد مقاله ترجمه شده معتبر می باشد و به طور روزانه در حال افزایش می باشد، مترجم سلام کشاورز را راه اندازی نموده ایم. افراد می توانند ترجمه مقالات فارسی و انگلیسی را به مترجم سلام کشاورز بسپارند. مترجم سلام کشاورز در حوزه های زیر سفارش ترجمه می پذیرد: زراعت، باغبانی، آبیاری، مکانیک کشاورزی، ترویج و آموزش کشاورزی، خاکشناسی، گیاهپزشکی، منابع طبیعی و میان رشته ای

  درصد پیشرفت:%90

مخاطبان سلام کشاورز چه کسانی هستند؟

با توجه به امکانات در نظر گرفته شده برای این پورتال و با وجود 5 بخش اساسی پورتال جامع سلام کشاورز شامل فروشگاه، کتابخانه، ویکی، مترجم و مشاوره، این پورتال نیاز تمامی علاقمندان و فعالان به مباحث کشاورزی، باغبانی، گلخانه ها و نهاده های کشاورزی برطرف خواهد کرد. دانشجویان رشته های گیاهپزشکی، کشاورزی و زراعت به همراه تمامی گرایش ها نیز می توانند با خیالی آسوده از امکانات این پورتال استفاده نمایند، چراکه مطالب موجود در کتابخانه و دایرالمعارف سلام کشاورز که ویکی نامیده می گردد همه برگرفته از دانش روز و منابع معتبر بین المللی تهیه، ترجمه و تدوین شده اند.